لوله مانیسمان رده 20 اهواز

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

لوله مانیسمان اهواز با آلیاژ جنس کربن استیل (Carbon Steel) که طبق استاندارد ASTM A106 , APIL 5L , ASTM A53  می باشد تولید می شود که روش ساخت آن دقیقا مشابه استانداردهای جهانی می باشد. شرکت نورد و لوله اهواز در سال 1346 و به منظور تولید انواع لوله های سیاه، لوله های گالوانیزه و ... تاسیس و اندکی بعد مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت دارای 4 کارخانه تولید لوله و 3 کارخانه پوشش دهی لوله است. این کارخانه ها انواع لوله های فلزی را از سایز1 الی 6 اینچ تولید می کنند.

لوله مانیسمان نوعی از لوله فلزی می باشد که دارای روش ساخت منحصر به فرد خود می باشد، در ساخت لوله مانیسمان از هیچ گونه درز جوشی در راستای لوله استفاده نمی شود و به همین علت لوله های مانیسمان فشار و دمای بسیار بالایی را تحمل می کنند.

لوله مانیسمان اهواز با آلیاژ جنس کربن استیل (Carbon Steel) که طبق  استاندارد ASTM A106 , APIL 5L , ASTM A53  می باشد تولید می شود که روش  ساخت آن دقیقا مشابه استانداردهای جهانی می باشد. شرکت نورد و لوله اهواز  در سال 1346 و به منظور تولید انواع لوله های سیاه، لوله های گالوانیزه و  ... تاسیس و اندکی بعد مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت دارای 4  کارخانه تولید لوله و 3 کارخانه پوشش دهی لوله است. این کارخانه ها انواع  لوله های فلزی را از سایز1 الی 6 اینچ تولید می کنند.

تولیدات لوله مانیسمان اهواز

لوله مانیسمان اهواز در دو ضخامت تولید می شود که در این دو ضخامت دارای رنج محدودی از سایز می باشد، قبل از شرح در مورد محدوده تولیدی لوله مانیسمان اهواز در ضخامت و سایز می بایست در مورد استاندارد های ابعادی لوله مانیسمان صحبت کرد.

استاندارد ابعادی لوله مانیسمان اهواز

ابعاد و مشخصات هندسی لوله مانیسمان اهواز طبق استاندارد ASME B 36.10 بیان می شود. برای بیان ضخامت از عددی به نام SCEDULE که به اختصار SCH گفته می شود استفاده می شود، این عدد بیانگر کدی می باشد که با مراجعه به استاندارد ASME B36.10 می توان به ضخامت واقعی لوله مانیسمان اهواز بر حسب میلی متر پی برد.

ضخامت های لوله های مانیسمان طبق SCH 20 , SCH 30 , SCH 40 , SCH 80 , SCH 160 و ... بیان می شود که در ایران بجای عبارت SCH از "رده" استفاده می شود و لوله های مانیسمان رده 20 و رده 30 را لوله مانیسمان اهواز سبک می گویند.

لوله های مانیسمان اهواز تنها در دو ضخامت رده سبک و رده 40 تولید و عرضه میگردد، با وجود اینکه این دو ضخامت از پرکاربردترین ضخامت های لوله مانیسمان می باشد اما برای مصارف صنعتی نیاز به ضخامت های بالاتر می باشد که لوله مانیسمان اهواز نمیتواند تامین کننده آن باشد.

لوله های مانیسمان اهواز در سایزهای 1 الی 6 اینچ تولید می گردد و در سایر سایزها این شرکت تولیدی نخواهد داشت. لوله های مانیسمان اهوازی همگی در شاخه های 6 متری و به صورت دو سر کونیک تولید می گردد.




سایز
از 1/2 تا "6
کاربرد
آب ، گاز ، پتروشیمی ، بخار و...
استاندارد آلیاژی
ASTM A53
ASTM A106
API 5L
استاندارد ابعادی
ASME B36.10