لوله گالوانیزه سپنتا

سبک و سنگین

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

لوله های گالوانیزه سپنتا در دو نوع سبک و سنگین موجود می باشد. لوله های  گالوانیزه تولیدی کارخانه سپنتا به صورت گرم گالوانیزه (Hot Dip Golvanized) شده و بیشتر جهت سیستم لوله کشی سرد و گرم ساختمان استفاده می شود. لوله های گالوانیزه سپنتا معمولا به همراه اتصالات توپی برزیل (TUPY) و مک چین (MECH) کاربرد دارد.

لوله گالوانیزه سپنتا

شرکت لوله و پروفیل سپنتا با ظرفیت رسمی 140 هزار تن انواع لوله و قوطی و پروفیل فولادی و لوله گالوانیزه فعالیت می کند. این شرکت 13 خط لوله سازی ، 5 خط پروفیل سازی و 3 خط تولید لوله گالوانیزه دارد. این شرکت استانداردهای 3765 برای لوله های گالوانیزه، استاندارد 3360 برای لوله های گاز خانگی و تاییدیه شرکت ملی گاز ایران برای تولید لوله های با استاندارد API را دارد.

لوله های گالوانیزه سپنتا در دو نوع سبک و سنگین موجود می باشد. لوله های گالوانیزه تولیدی کارخانه سپنتا به صورت گرم گالوانیزه (Hot Dip Golvanized) شده و بیشتر جهت سیستم لوله کشی سرد و گرم ساختمان استفاده می شود. لوله های گالوانیزه سپنتا معمولا به همراه اتصالات توپی برزیل (TUPY) و مک چین (MECH) کاربرد دارد.

کاربرد لوله های گالوانیزه سپنتا

لوله های گالوانیزه سپنتا از لوله سیاه درزدار و به صورت گالوانیزه گرم تولید می شود و همچنین به دلیل پوشش گالوانیزه آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی در محیط های مرطوب و اسیدی مقاوم است. لوله های آب تولید شده توسط این شرکت در منازل و آبرسانی ساختمان کاربرد زیادی دارد و در سه کلاس سبک، متوسط و سنگین و در سایز 1/2 تا 6 اینچ و به روش ERW (جوش القایی فرکانس بالا) تولید می شوند.

استاندارد لوله گالوانیزه سپنتا

استاندارد ابعادی لوله های گالوانیزه سپنتا طبق DIN2440 می باشد که در این استاندارد و در سایزهای مختلف ضخامت های دقیق لوله های درزدار اعلام شده است که با توجه به اینکه لوله گالوانیزه از لوله درزدار تولید می شود می توان به این استاندارد اکتفا کرد. به صورت عامیانه و در بازار ایران لوله های گالوانیزه به دو دسته کلی لوله گالوانیزه سبک و لوله گالوانیزه سنگین تقسیم بندی می شود .

فشار و دمای کاری لوله گالوانیزه سپنتا

  • فشار کار لوله گالوانیزه سبک سپنتا 12 بار و فشار کار لوله گالوانیزه سنگین سپنتا 16 بار است.
  • دمای کاری لوله های گالوانیزه سبک سپنتا 60 درجه سانتی گراد و دمای کاری لوله های گالوانیزه سنگین سپنتا 70 درجه سانتی گراد است.


    جدول اطلاعات فنی لوله گالوانیزه سپنتا
سایز
از 1/2 تا "6
فشار کاری
سبک 12 بار
سنگین 16 بار
دمای کاری
سبک 60 درجه سانتی گراد
سنگین 70 درجه سانتی گراد
کاربرد
آب و گاز
استاندارد تولید
DIN 2440
API 5L