لوله و اتصالات نیوپایپ


نمایندگی فروش نیوپایپرادیس پایپ افتخار دارد با دارا بودن عاملیت فروش لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ و ذخیره مناسبی از اقلام مورد نیاز در سیستم لوله کشی و آبرسانی ساختمان آماده پاسخگویی به پیمانکاران، سازندگان و مجریان تاسیساتی عزیز باشد.

تماس با واحد فروش:  66684976 - 021


با توجه به هزينه های كلان ساختمان های امروزی، برنامه ريزی برای افزايش طول عمر ساختمان ها امری ضروی به نظر می رسد. يكـی از مـهمترين عوامل برای افزايش طـول عمر سـاختمان، سـيستم تاسيسات و لوله كشی آن است. هــمزمان با پيـشرفتـهای اخـير و كـاربرد تـكنولوژی های جـديد در صـنعت ساخـتمان، لوله های بكار رفته در ساختمان نيز دچار تحولی شگرف شده است. اين تحول با عرضه لوله های تلفيقی پنج لايه PEX-b-Al-PEX-b  نیوپایپ با طـول عمر بيش از ۵۰ سال و با دمـای كاربری حـداكثر ۹۰ درجه سانتيگراد معرفی شده است.

خوردگی و رسوب گيری در لوله های فلزی قدیمی و انبساط حرارتی زيـاد، عـدم تحمل دمـا و فشار بالا و نفـوذ پذيری اكـسـيژن در لوله های پليمری (تک لایه یا سفید)، هر ساله خسـارت و هـزينه های مستقيـم و غـير مستقـيم فـراوانی را بر سـاختمان ها تحميل می نمايند. تكـنولوژی جديد، با تلفيق فلز و پليمر، علاوه بر بهره گيری از مزايای لوله های فلزی و پليمری، معايب اين لوله ها و مشكلات ناشی از كاركرد مطلوب آنها را برطرف نموده است.

دانلود آخرین لیست قیمت جدید نیوپایپ