لوله و اتصالات بی تی اس

نمایندگی بی تی اس بهتراشانمجموعه رادیس پایپ با دارا بودن عاملیت فروش لوله و اتصالات پنج لایه بی تی اس (BTS) و ذخیره مناسبی از اقلام مورد نیاز در سیستم لوله کشی و آبرسانی ساختمان آماده پاسخگویی به پیمانکاران، سازندگان و مجریان تاسیساتی عزیز می باشد. چندین سال فعالیت در این عرصه و رضایت مشتریان که باعث انگیزه بخشیدن به مجموعه شده است.

تماس با واحد فروش:  66684976 - 021

شرکت بهتراشان سپاهان (BTS) به  عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان شیرآلات، اتصالات، لوله‌های پنج‌لایه  و قطعات برنجی در سطح ایران و منطقه در گروه صنایع "بی‌ تی ‌اس" در حال  فعالیت است.
محصولات بهتراشان سپاهان محدوده وسیعی از نیازهای کاربران در صنعت ساختمان و تأسیسات را پوشش می‌دهد. 

محصولات شرکت بهتراشان (بی تی اس)

انواع لوله‌های پنج لایه
اتصالات پرسی
اتصالات کوپلی
اتصالات رزوه‌ای برنجی
کلکتورهای آبرسانی
انواع شیرهای کلکتوری
شیرآلات استاندارد
سیستم گرمایش از کف
شیرآلات خاص برنجی

دانش  فنی متخصصین شرکت بهتراشان سپاهان به همراه امکانات سخت‌افزاری با فن‌آوری  بالا و متنوع همچون  ترانسفرماشین‌ها، انواع پرس‌های فورج، پرس‌های آرایش،  خطوط مونتاژ، سیستم اتوماتیک آبکاری و ... مجموعه بهتراشان سپاهان را قادر  ساخته است محصولات با کیفیت بسیار بالا و گسترده را در کوتاه‌ترین زمان  ممکن تولید نماید.
شرکت بهتراشان سپاهان با بهره‌مندی از آزمایشگاه‌های  تخصصی خود، محصولات تولیدی را همواره مورد تست و ارزیابی قرار داده تا بدین  وسیله از انطباق کامل محصول تولیدی با استانداردهای ملی و بین‌المللی  مطمئن گردد. این شرکت افتخار دارد که به عنوان اولین دارنده استاندارد ملی  ایران در زمینه اتصالات لوله‌های پنج‌لایه شناخته شود.
تمامی این  امکانات و فناوری‌ها برای تحقق شعار کیفیت میلیونی به خدمت در آمده تا این  اطمینان خاطر را در مصرف‌کننده ایجاد کند که همواره با "بی‌ تی‌ اس"  می‌توانید کیفیت را در مقیاس میلیونی تجربه کنید.