شیرآلات برنجی سیم ایتالیا

رادیس پایپ به عنوان عاملیت فروش شیرهای برنجی سیم ایتالیا با موجودی انبار مناسبی از محصولات CIM و تضمین اصالت محصولات سیم ایتالیا که امروزه دغدغه اصلی پیمانکاران و مجریان محترم می باشد، آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

ضمانت و تضمین اصالات شیر سیم ایتالیا

شرکت GIACOMO CIMBERIO در سال ۱۹۵۷ تاسیس گردید. شرکت سیم ایتالیا با آغاز کار خود در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی ، با موفقیت های شگفت پاسخگوی بازارهای بین المللی بوده است، و به عنوان تولید کننده محصولاتی با کیفیت بالا شناخته شده است. در حقیقت نام CIM معادل و هم معنای کیفیت ممتاز  و قیمت مناسب است.

شیرفلکه کشویی سیم ایتالیا:

شیر کشویی برنجی سیم ایتالیا در 2 نوع فشار کاری PN16 و  PN20 که به اصلاح شیر فلکه سیم سبک و سیم سنگین نیز نامیده میشود و کاربرد آن در سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، انتقال بخار اشباع، سرویس های آبیاری، سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی، شبکه های توزیع گازوئیل، بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده (غیر اسیدی) می باشد. 

شیر فلکه کشویی سیم ایتالیا

شیرفلکه سوزنی سیم ایتالیا:

شیر فلکه سوزنی سنگین سیم ایتالیا که از جنس برنز می باشد و با عنوان (Bronze Globe Valve) مدل cim 75/200 با فشار کاری PN16 تولید می شود و شیرفلکه سوزنی سبک سیم ایتالیا با عنوان (Globe Valve) مدل cim 75/150 با فشار کاری PN10 تولید می شود و در زمینه های مختلف صنعتی و کشاورزی که نیاز به تنظیم دقیق دارد و نیز در موارد: سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، انتقال بخار، سرویس های آبیاری، سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی، شبکه های  توزیع گازوئیل، بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده مورد استفاده قرار می گیرند.

شیر صافی توری دار سیم ایتالیا:

صافی های برنجی سیم ایتالیا (No Lead Brass Oblique Strainer) با فشار کاری PN20 تولید می شود و در موارد: سیستم های صافی (فیلترینگ)، سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، انتقال بخار اشباع، سیستم های آبیاری، سیستم های انتقال خطوط نفت و گاز، خطوط توزیع بنزین و مایعات غیر خورنده کاربرد دارند.

شیر یکطرفه سیم ایتالیا:

این شیرها در 2 نوع شیر یکطرفه دریچه ای سیم با فشار کاری PN16 و یکطرفه فنری سیم با فشار کاری PN20 تولید می شوند و در موارد: سیستم های گرمایشی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، سیستم های آبیاری، کولرهای آبی، سیستم های جداسازی خودکار، پمپ ها و سیستم مایعات غیر خورنده استفاده می شوند.

شیر گازی سیم ایتالیا:

شیرهای گازی سیم ایتالیا در چندین نوع از جمله: Cim 10 - Cim 12 - Cim 14 تولید و عرضه می شوند و در مواردی از قبیل سیستم های بهداشتی و پنوماتیک، انتقال بخار اشباع، سیستم های آبیاری، سیستم های کشاورزی، سیستم های خطوط انتقال نفت، شبکه های توزیع بنزین، سیستم های گرمایشی کاربرد دارند.

شیر شلنگی ضد یخ زدگی سیم ایتالیا:

شیرهای شلنگی سیم ایتالیا یا به اصطلاح شیرهای حیاطی سیم در نوع معمولی و ضد یخ زدگی که برای اولین بار در جهان در کارخانه GIACOMO CIMBERIO طراحی و به مرحله تولید رسیده اند که در مواردی همچون: سیستم های کشاورزی، لوله کشی منازل و واحدهای صنعتی، انتقال کلیه سیالات غیر خورنده کاربرد دارند و قابل استفاده در محوطه های باز از قبیل پارکها و... می باشند.

شیر پیسوار سیم ایتالیا:

شیرهای پیسوار سیم ایتالیا در 2 نوع شیر پیسوار با فیلتر استیل و شیر پیسوار با مهره تولید و عرضه می شوند و دارای فشار کاری PN16 می باشند و در مواردی همچون: سیستم های سرمایشی و گرمایشی (فن کوئل)، تهویه مطبوع، لوله کشی منازل و آب آشامیدنی، سیستم های بهداشتی و پنوماتیک و بطور کلی سیالات غیر خورنده مورد استفاده قرار می گیرند.

شیر آتش نشانی سیم ایتالیا:

شیرهای آتش نشانی سیم ایتالیا (CIM 100) با عنوان Fire Valve با فشار کاری PN16 منطبق با استانداردهای EN 12266-1:2003 و ISO 9001:2008 تولید می شوند و جهت خاموش نمودن آتش و اطفاء حریق مورد استفاده قرار می گیرند.