پوشفیت پلیران

پلی ران با بیش از 45 سال تجربه، معتبرترین تولید کننده تخصصی لوله و اتصالات پلیمری مورد استفاده در سیستم های فاضلاب ساختمانی، آبیاری و آبرسانی تحت فشار، در سال 1382 تکنولوژی ساخت سیستم پوش فیت را وارد کشور کرده و به عنوان اولین تولید کننده، آن را  به دست اندرکاران ساخت و ساز در کشور معرفی نمود. 

پلی  پروپیلن مورد استفاده در تولید سیستم پوش فیت پلی ران هرگز هرگز  دستخوش  پوسیدگی نشده و از پایداری بسیار زیادی در برابر مواد شیمیایی  موجود در  فاضلاب ها برخوردار است به نحوی که PH های 12-2 را به راحتی تحمل  نموده و  با الزامات استانداردهای DIN 6929 و DIN 16934 مطابقت دارد.

تماس با دفتر فروش پلی ران: 66684976-021


حلقه آب بندی پوش فیت پلی ران:

حلقه  های آب بندی به کار رفته در لوله ها و اتصالات سیستم پوش فیت پلی ران  اتصال ساخت معتبرترین تولیدکنندگان کشور آلمان و در مطابقت کامل با  استاندارد DIN 4060 می باشند. مقاومت در برابر مواد شیمیایی، آب بندی کامل و  پایدار، عمر مفید طولانی از خصوصیات بارز این حلقه ها است.

نصب سیستم پوش فیت پلی ران:

نصب  اجزاء متشکله سیستم پوش فیت پلی ران بیش از حد ساده و سریع است. لوله ها  به آسانی با اندکی فشار به داخل سوکت ها رانده شده و آب بندی آن ها توسط  حلقه آب بندی ویژه ای به طور کامل تحقق می یابد. 

تغییرات طولی ناشی از دما در سیستم پوش فیت پلی ران:

پلی  پروپیلن هم مانند سایر مواد در اثر تغییرات دما منقبض و یا منبسط می شود.  افزایش دما با افزایش طول و کاهش آن با کوتاه تر شدن طول لوله ها همراه  است.

لوله و اتصالات سیستم پوش فیت پلی ران هم مانند تمامی سیستم های دیگری  که از استاندارد DIN 19560 پیروی می کنند برای استفاده در داخل ساختمان  طراحی و ساخته شده است از این رو با توجه به شرایط دمای درون ساختمان ها و  گسترده نبودن طیف تغییرات حرارتی در پساب خروجی از سرویس ها و تجهیزات  بهداشتی، تغییرات طول در اجزاء سیستم هم چندان قابل توجه نخواهد بود و در  نتیجه استفاده از این نوع لوله ها هم برای توالت با دمای پساب خروجی 20 -  15 درجه سانتی گراد و هم برای ماشین ظرفشویی، یا سینک آشپزخانه که دمای  پساب آن ها ممکن است تا 70 درجه سانتی گراد برسد بدون هیچ گونه محدودیتی  مورد توصیه قرار گرفته است. از طرفی با توجه به وجود سوکت های متعدد،  تغییرات طولی در سیستم پوش فیت پلی ران اصولا دارای اهمیت قابل توجهی  نخواهد بود.

در هر حال باید توجه شود که همیشه تغییرات دما با افزایش  طول همراه نیست بلکه در شرایطی کاهش طول هم ممکن است دیده شود. نصب و  اجرای این سیستم گرچه بسیار آسان است، اما برای به دست آوردن سیستمی بدون  مشکلات بعدی، کار باید با دقت و منطب با تکنیک های توصیه شده انجام پذیرد.