مغزی تبدیلی گالوانیزه جورج فیشر

+GF+

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • سایز: از 1/2 تا "4
  • استاندارد تولید: BSP
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر یکی از برند های مطرح اتصالات گالوانیزه می باشد که متعلق به کشور سوییس بوده و از کیفیت و آب بندی مناسبی برخوردار می باشد. برندهای اتصالات گالوانیزه توپی برزیل و اتصالات گالوانیزه مک چین از دیگر برندهای موجود در سایت رادیس پایپ می باشد.

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

اتصالات گالوانیزه جهت ادامه روند لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد و برای هدایت جریان، انشعاب گرفتن، تغییر سایز و ... مورد استفاده قرار میگیرد. اتصالات گالوانیزه به علت پوششی که از فلز روی دارند دارای ظاهری سفید رنگ می باشند که دلیل استفاده از اتصالات دنده ای به صورت گالوانیزه عدم خوردگی و زنگ زدگی آن ها می باشد. از اتصالات گالوانیزه برای اتصال به لوله های گالوانیزه استفاده می شود لذا این مورد را مورد توجه قرار دهید که لوله های گالوانیزه به صورت روپیچ دنده شده است.

جورج فیشری یکی از برند های مطرح اتصالات گالوانیزه می باشد که متعلق به کشور سوییس بوده و از کیفیت و آب بندی مناسبی برخوردار می باشد. برندهای اتصالات گالوانیزه توپی برزیل و اتصالات گالوانیزه مک چین از دیگر برندهای موجود در سایت رادیس پایپ می باشد.

استاندارد اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

اتصالات به صورت کلی به دو دسته جوشی و دنده ای تقسیم بندی می شوند لذا اتصالات گالوانیزه جورج فیشر به صورت دنده ای می باشد که مخصوص بخش آب رسانی می باشد، استاندارد دنده های اتصالات جورج فیشر به صورت BTS می باشد.

انواع اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

اتصالات گالوانیزه +GF+ سوییس شامل موارد زیر می شود:
1- زانویی گالوانیزه برای تغییر جهت جریان به صورت 90 درجه و 45 درجه موجود می باشد که آرایش لبه های ابتدایی و انتهایی آن به صورت توپیچ می باشد. نوعی دیگر از زانوی گالوانیزه به نام چپقی موجود می باشد که یک طرف آن به صورت توپیچ و طرف دیگر آن به صورت روپیچ می باشد.

2- سه راهی گالوانیزه مخصوص انشعاب گرفتن می باشد، گاهی اوقات لازم می باشد که از خط اصلی لوله گالوانیزه برای قسمت های دیگر انشعاب گرفته شود که این وظیفه به عهده سه راهی ها می باشد. سه راهی گالوانیزه به دو صورت سه راهی مساوی و تبدیلی تولید و عرضه می گردد. سه راهی گالوانیزه به صورت توپیچ تولید میگردد که نوع مساوی آن هر سه سایز ورودی و خروجی و انشعاب یکسان بوده و در نوع تبدیلی آن سایز ورودی و خروجی هم سایز و بزرگتر از سایز انشعاب می باشد.

3- تبدیل گالوانیزه برای تغییر سایز استفاده می شود، گاهی اوقات لازم می باشد که سایز لوله گالوانیزه تغییر یابد و در این مواقع از تبدیل های گالوانیزه استفاده می شود که در دو بخش ابتدایی و انتهایی آن دارای سایزهای متفاوت می باشد. تبدیل های گالوانیزه به صورت یک طرف روپیچ و طرف دیگر توپیچ می باشد.

4- بوشن گالوانیزه برای امتداد و ادامه خط لوله گالوانیزه مورد استفاده قرار میگیرد. هنگامی که بخواهیم دو لوله گالوانیزه را به یکدیگر متصل کنیم به علت روپیچ بودن لوله ها نمیتوان آنها را به یکدیگر متصل کرد و برای این کار می بایست از بوشن های گالوانیزه که در هر دو سمت توپیچ می باشد استفاده می شود.

5- درپوش گالوانیزه برای مسدود کردن انتهای خط لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد. درپوش های گالوانیزه به صورت توپیچ تولید میگردند که با توجه به روپیچ بودن لوله گالوانیزه مخصوص مسدود کردن لوله گالوانیزه می باشند.

6- مهره ماسوره گالوانیزه برای سهولت باز و بسته کردن شیرآلات برنجی می باشد و به نوعی فضای آزاد برای نصب و یا خارج کردن شیرآلات برنجی و یا سایر اتصالات از خط لوله کشی می باشد. مهره ماسوره ها از اقلام مهمی می باشند که آب بندی و عدم نشتی آنها بسیار مهم می باشد.

7- مغزی گالوانیزه برای برقراری اتصال بین دو بخش توپیچ مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آب بندی بهتر و عدم نشتی از محل رزوه های اتصالات گالوانیزه جورج فیشر می بایست از اقلامی همچون نوار تفلون، خمیر لوله کشی، کنف و ... استفاده کرد.


سایز
از 1/2 تا "4
استاندارد تولید
BSP