نمایندگی فروش لوله و اتصالات سوپرپایپ

گروه بازرگانی رادیس عاملیت فروش لوله و اتصالات سوپرپایپ طی چندین سال سابقه خود در زمینه فروش اقلام تاسیسات ساختمانی این افتخار را دارد که با ارائه محصولات اصلی و دارای ضمانت و پشتیبانی توسط خود مجموعه، در خدمت پیمانکاران و سازندگان در سرتاسر ایران بوده و به پشتوانه حمایت های مشتریان عزیز و وفادار خود هر روز کیفیت ارائه خدمات خود را افزایش دهد.

از شما بازدید کننده محترم خواهش می کنیم چند دقیقه از وقت گرانبهای خود را در اختیار ما گذاشته و این مقاله را که جهت خرید مطمئن لوله و اتصالات سوپرپایپ برای شما آماده کرده ایم، مطالعه فرمایید.

هدف اصلی این مجموعه افزایش رضایت مشتریان و همچنین فراهم کردن بستری  آنلاین جهت دریافت بروزترین قیمت ها، مشاوره و خرید لوله و اتصالات  تاسیساتی به صورت آنلاین می باشد.

دفتر فروش سوپرپایپ: 66684976 - 021

لوله سوپرپایپ

تفاوت نمایندگی و عاملیت فروش سوپرپایپ:

امروزه شاهد این هستیم که تعداد زیادی از فروشندگان اقلام تاسیساتی در نقاط مختلف تهران و ایران مدعی هستند که به عنوان نماینده فروش اصلی شرکت سوپرپایپ فعالیت می نمایند!  

از آنجایی که موارد متعددی در این زمینه از طرف مشتریان عزیز و وفادار بازرگانی رادیس به ما اعلام شده که موجب متضرر شدن در خرید اقلام سوپرپایپ شده اند که این امر خود به دور از ضرر و زیان مالی موجب بر هم خوردن زمان بندی پروژه نیز می گردد، ما بر آن شدیم تا با ارائه مقاله ای مختصر و مفید سعی کنیم راهنمایی های لازم را جهت خرید لوله و اتصالات سوپرپایپ از مراکز مطمئن و مورد تائید را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.

توجه: شرکت سوپرپایپ به هیچ عنوان فروش مستقیم نداشته و در سطح شهر تهران تنها 2 نماینده اصلی توزیع محصولات را دارا می باشد که نمایندگان محترم سوپرپایپ نیز جهت ارائه خدمات مناسب و بهینه در قالب چند عاملیت فروش زیر مجموعه به صورت منطقه ای، اقدام به فروش و توزیع محصولات سوپرپایپ می نمایند.

اتصالات سوپرپایپ

خدمات بازرگانی رادیس به عنوان عاملیت فروش سوپرپایپ:

بازرگانی رادیس به پشتوانه همکاری چندین ساله با نماینده اصلی فروش سوپرپایپ این افتخار را دارد که خدمات زیر را زیر نظر نمایندگی اصلی به مشتریان خود ارائه نماید:

  • کلیه اقلام درخواستی سوپرپایپ به صورت مستقیم از انبار مرکزی و حواله خروج سوپرپایپ ارائه می گردد.
  • تحویل اقلام درخواستی طی 24 ساعت تا 72 ساعت به صورت کامل انجام می گیرد.
  • هماهنگی و ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرای سیستم گرمایش از کف توسط نماینده اصلی سوپرپایپ.
  • هماهنگی جهت ارائه مشاوره و بررسی سیستم آبرسانی پروژه های شاخص توسط نماینده اصلی سوپرپایپ.
  • ضمانت اقلام سوپرپایپ ارسالی به پروژه از نظر فنی و اصالت.

از شما تشکر می کنیم که تا اینجا با ما همراه بوده اید، در ادامه به چند نکته در مورد خرید مطمئن محصولات سوپرپایپ ارائه کرده ایم که توجه به آنها خالی از لطف نیست.

نکات ضروری در خرید محصولات سوپرپایپ:

از آنجایی که محصولات سوپرپایپ در مقایسه با سایر برند لوله و اتصالات ساختمانی یک برند لوکس به حساب می آید و نیز پروژه هایی که از این محصول در سیستم تاسیسات خود استفاده میکنند نشان دهنده اهمیت پروژه مذکور می باشد، خواهشمندیم به موارد زیر هنگام خرید سوپرپایپ دقت فرمایید:

  • در هنگام استعلام قیمت و خرید لوله و اتصالات سوپرپایپ فریب درصد تخفیفات بالا و در اصل غیر واقعی را نخورید!!!
  • در هنگام خرید به بسته بندی اصلی سوپرپایپ و حواله خروج از انبار مرکزی تاکید کنید.
  • حدالامکان از خرید اقلام بدون بسته بندی خودداری نمایید (مگر اینکه تعداد از بسته بندی شرکت کمتر باشد که در این صورت می توانید از ظاهر اتصالات و یا لوله متوجه نو بودن آن شوید).
  • توجه به پلمپ و هولوگرام بسته بندی اتصالات سوپرپایپ و باز یا پاره نبودن قسمت زیرین بسته بندی! (همانند تصویر زیر)بسته بندی اصلی سوپرپایپ

از اینکه تا انتهای این مقاله در مورد خرید لوله و اتصالات سوپرپایپ با ما همراه بودید از شما صمیمانه تشکر میکنیم، اگر مطالب برای شما مفید بود با ثبت نظر و اشتراک گذاری مطلب با همکاران خود ما را در ارائه بهترین خدمات یاری کنید.


جهت دریافت استعلام قیمت محصولات سوپرپایپ با بخش فروش رادیس پایپ تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 66684976-021       واتس اپ: 09218636454    ایمیل: info@radispipe.ir