بایگانی نوشته‌ها


شیر ونت فاضلابی چیست؟

شیر ونت فاضلابی چیست؟

به طور خلاصه شیر های ونت فاضلابی در واقع شیر یک طرفه هوا هستند که در  زمان به وجود آمدن فشار منفی در سیستم لوله کشی فاضلاب، فشار منفی داخل  شبکه را متعادل می کنند.

پلیکا پلیمر گلپایگان را بهتر بشناسیم

لیست محصولات و قیمت لوله و اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان، از کامل ترین لیست قیمت های پلیکا در ایران به شمار می رود. و محصولات این شرکت از نظر کیفیت در رده بسیار بالایی قرار دارند. و بسیاری از مجریان در ساختمان های خود برای سیستم فاضلابی از لوله و اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان استفاده می کنند که انتخاب بسیار خوب و دقیقی است

نقد و بررسی کامل سیستم فاضلابی پوش فیت

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که سیستم فاضلابی پوش فیت چیست و چه نقشی در ساختمان دارد و نحوه نصب و کارکرد آن به چه ترتیبی می باشد؟ ما در این مطلب کلیه ابهامات ذهنی شما را بر طرف کرده و به تمامی آن ها پاسخ می دهیم.پوش فیت ها نوین ترین سیستم فاضلابی ساختمان ها هستند که بدون چسب و جوش کاری قابل نصب و استفاده بوده و شامل لوله و اتصالات در سایز های مختلفی بوده و در برند های متنوع و کیفیت های متفاوت تولید و در بازار عرضه می شوند.

درباره‌ی رادیس
رادیس پایپ با اتکا بر دانش تخصصی و تجربه حاصل از سه دهه فعالیت در صنعت  ساختمان، در سال 1385 تاسیس شد. محور فعالیت‌های رادیس پایپ، تمرکز بر  تأمین و توزیع متریال با کیفیت تأسیسات ساختمانی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر